محصولات بانوان

ظاهری لطیف، تجربه‌ای زبر!

لباس زیر

ست دانتل با شورت بیکینی Jina

1.45

کیفیت

0.3/5

طراحی

1.0/5

دوخت

2.5/5

سایز

3.0/5

قیمت

0.5/5

نقاط مثبت

  • سایزبندی درست
  • گرد نگه‌داشتن و بالا کشیدن سینه‌ها

نقاط ضعف

  • کیفیت پایین پارچه
  • مناسب نبودن طراحی شورت

در این نوشته تلاش می‌کنم به این موارد بپردازم:

نگاه نخست

دیروز تصمیم گرفتم برم سراغ یکی از ست‌های سوتین و شورت برند ژینا که تقریبا یک یا دو ساله داره تولید میشه و بیشتر مغازه‌های لباس زیر فروشی اون رو دارن. در مورد سوتین این مدل، اولین چیزی که نظر آدم رو جلب می‌کنه طرح مهربونیه که روی دانتل‌ش کار شده و البته توری که روی بند شونه سوتین استفاده شده که باعث میشه طراحی این ست به نوعی دخترونه و فانتزی بشه. دانتل به کار رفته به شکلیه که لطافتش رو بدون لمس پارچه می‌‌تونستم حس کنم. از فروشنده خواستم که ست رو از نزدیک ببینم. با اشتیاق فراوان دانتل کاپ‌ها رو لمس کردم و همینجا بود که شوکه شدم! در کمال تعجب، پارچه زبر بود…مخصوصا توری که روی شونه‌ها کار شده بود. شورت ست رو نگاه کردم. طراحیش بین کارهای ایرانی تقریبا جدید بود ولی علاوه بر اینکه از همون پارچه زبر برای دوخت بندهای دو طرف و جلوی شورت استفاده شده بود، حس می‌کردم نباید تنخور خیلی دلنشینی داشته باشه. تصمیم گرفتم هر دو رنگ (سفید و سورمه‌ای) این ست رو بخرم تا بتونم خیلی دقیق کیفیت و تنخورشون رو بررسی کنم.

سفید یا سورمه‌ای؟

نکته اولی که متوجه شدم این بود که زبری ست سفید نسبت به ست سورمه‌ای کمتره. دانتل و تور ست سورمه‌ای رنگ به حدی زبر بود که منی که اصلا پوست حساسی ندارم به سختی تونستم با پوشیدن سوتین‌ش احساس راحتی کنم. از نظر محکم نگه داشتن سینه میشه گفت خوب عمل می‌کنه ولی به شرطی که با زبری دانتلی که سینه‌هارو می‌پوشونه و توری که روی شونه‌هاتون قرار می‌گیره مشکلی نداشته باشین. تن‌خور هر دو سوتین یک شکل بود. اندازه‌ها مثل بقیه کارهای ژینا دقیقا متناسب با اندازه‌های گفته شده بود، نه بیشتر نه کمتر. از اونجایی که درز کاپ‌ها عمودیه سینه‌هارو به سمت بالا می‌کشه و گردی خوبی بهشون میده. اگه هنوز سایز درست خودتون رو برای انتخاب سوتین نمی‌دونین سری به «راهنمای انتخاب سایز سوتین» الورا بزنین.

تنخور شورت چطوره؟

حالا وقت پوشیدن شورت ست بود. همونطور که حدس می‌زدم توی تن جلوه قشنگی نداشت و باعث میشد بدن، کشیدگی خودش رو از دست بده و کاملا به سمت جلو جمع بشه. از پهنای باسن کم میکنه و به نوعی این حس رو منتقل می‌کنه که چربی‌های پهلوها و شکم شما خیلی زیاده. حتی اگه هیچ چربی اضافی وجود نداشته باشه. اگه یک ذره اندام پری داشته باشین، طراحی این شورت باعث میشه کاملا چاق‌تر نشون داده بشین. مسئله زبری تورها و دانتل هم که جای خود داره و فکر نمی‌کنم برای استفاده بیشتر از یک ساعت مناسب باشه.

نتیجه‌گیری من؟

من از 5، به این دوتا ست نمره 1.45 میدم. و این نمره بخاطر استفاده درست درز کاپ‌ها تو طراحی این سوتینه. از اونجایی که سبک این ست دخترونه‌ست، خانم‌هایی که سینه‌های نه چندان بزرگی دارن معمولا به دنبال این ست هستن. به همین خاطر، استفاده از درز عمودی باعث میشه سینه‌های لاغر و کوچیک هم بتونن از این ست استفاده کنن و از تن‌خور گرد کاپ‌های سوتین لذت ببرن. 3.55 نمره دیگه بخاطر کیفیت بسیار پایین دانتل و تور استفاده شده تو دوخت سوتین و شورت این ست و همینطور طراحی نه چندان مناسب شورت، کم شده.

امیدوارم با این نقد و بررسی هم شما بتونین انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشین، هم تولید کننده‌های داخلی ما بتونن محصولات با کیفیت‌تری رو برای خانم‌های با ارزش کشورمون فراهم کنن.

شما هم تجربه‌ای از پوشیدن این ست دارین؟ اگه آره، حتما نظرتون رو برامون همین‌جا بنویسین!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.