محصولات بانوان

سوتین لمه‌ی نه خیلی درخشان!

سوتین لمه

1.55

طراحی

3.0/5

راحتی

0.3/5

کیفیت

1.5/5

سایز

1.5/5

نقاط مثبت

  • درخشان و براق
  • تن‌خور مناسب

نقاط ضعف

  • پارچه زبر و خشن
  • کاپ‌های به شدت سفت
  • کوچک بودن بند دور سوتین

 

 

لباسای اکلیل‌د‌ار و براق معمولا چشم‌ها رو به سمت خودشون جذب می‌کنن. مدتی بود که یه ست سوتین لمه از برند آوینا چشممو گرفته بود، برقی که می‌زد خیلی خوشگل بود! بالاخره تصمیم گرفتم بخرم‌ش! وقتی سفارش به دستم رسید و بازش کردم همچنان ذوق داشتم که درخشندگیش رو زیر نور می‌دیدم. وقتی از بسته درش آوردم، خیلی سفت بود کاپ‌هاش برام. سوتینی بود که فراتر از انتظارم زبر و خشن بود. کاپ‌هاش خیلی خیلی سفت بودی در حدی که انگار داشتم به چوب دست می‌زدم. با این حال، به خودم گفتم: “عب نداره…عوض‌ش خوشگله!!”

فردای اون روز که بعد از شست و شو سوتین خشک شد تصمیم گرفتم یه 24 ساعت بپوشم‌ش و ببینم چطوره. نکته اول این بود که بندهای دورش از حد عادی سوتین‌های دکلته هم‌سایز خودش کوچیک‌تر بود. یعنی سایز 85 که باید بند دور 80 برای سوتین دکلته داشته باشه، حتی کوچیک‌تر هم به نظر می‌رسید. کاپ‌های بسیار سفت این سوتین باعث شده بود نتونم راحت بدنم رو حرکت بدم. از طرفی، شاید بزرگ‌ترین مشکلی که با این سوتین داشتم زبری و خشنی بیش از حد پارچه‌ش بود.

پارچه لمه‌ای که برای این سوتین استفاده شده برای پوست‌های معمولی هم می‌تونه آزاردهنده باشه و بهتره که برای ایجاد راحتی، یه لایه پارچه لطیف داخل این سوتین به کار بره. از اونجایی که خیلی سوتین سفت و محکمیه، خشنی پارچه عامل بسیارگذاری میشه و اصلا نمیشه نادیده‌ش گرفت.

در کل می‌تونم اینطور بگم: اگه برای استفاده 1 تا 2 ساعت بخواین ازش استفاده کنین میشه به نوعی توی تن باهاش کنار اومد ولی بر اساس تجربه من، بیشتر از این مدت واقعا ناراحت کننده میشه. من متاسفانه بعد از همون یک بار استفاده دیگه نتونستم سمت این سوتین برم و الان مدت‌هاست که توی کمد فقط با دیدن برقی که داره خوشحال میشم. از نظر طراحی امتیاز خوبی داره ولی از نظر سایز و کیفیت متاسفانه باید نمره پایینی بهش بدم. نمره نهایی من به این ست لباس زیر 1.55 هست.

امیدوارم نقد و بررسی امروز براتون مفید بوده باشه و برند آوینا هم برای افزایش راحتی این مدل از روش‌هایی استفاده کنه تا همه خانم‌ها بتونن از خرید و پوشیدن این ست لذت ببرن.

شما هم از این ست استفاده کردین؟ تجربه‌های خودتون رو حتما برامون بنویسین!

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.