محصولات بانوان

ست دانتل برتا: بپوشم یا نپوشم؟

سوتین راحت

ست دانتل با شورت تانگ Bereta

4.2

کیفیت

4.0/5

شکل ظاهر

4.0/5

دوخت

4.5/5

سایز

4.0/5

قیمت

4.5/5

نقاط مثبت

  • طراحی زیبا
  • دوخت تمیز
  • سایزبندی درست
  • رنگ‌بندی متنوع
  • بالا نگه داشتن سینه

نقاط ضعف

  • احتمال نامناسب بودن برای فصل تابستان
  • احتمال کامل نچسبیدن فنرهای زیر کاپ به بدن بسته به نوع پوشیدن آن

لحظه‌ای که دیدمش…
اولین چیزی که در مورد این ست سوتین نظرمو جلب کرد رنگ‌بندی متنوع‌اش بود: آبی، صورتی، سبز، کرم و مشکی که معمولا توی این مدل از کارا که تولید داخلیه و از دانتل توی دوختشون استفاده میشه زیاد دیده نمیشه. از اونجایی که رنگ مشکی و صورتی رو از بقیه بیشتر دوست داشتم همین 2 تا رو انتخاب کردم. حین خرید از خودم پرسیدم نکنه اونقدری که میگن «راحت» نباشه و برای استفاده روزانه جواب نده. از اونجایی که جنس کار دانتل بود هم یه کم شک داشتم. ولی خوب امتحانش ضرر نداشت.
سوتین برتا برند برتا
چه سایزی بخرم…؟!
با دور زیر سینه 88 و دور سینه 105 که معمولا علی‌رغم این اعداد کاپ A سایز 90 پددار برام راحت‌تره، رفتم سراغ سایز 85 این مدل، که البته کاپ C هست. به دنبال تجربه‌ای که داشتم احتمال میدادم سایز 85 برام یکم بزرگ بشه چون پددار نیست، بخاطر همین یکی رو 80 گرفتم و یکی دیگه رو 85 که بتونم سایزهارو بسنجم.
تن‌خورش چطوره؟
اندازه بند سوتین این مدل درسته و میشه با خیال راحت رو سایز دور سوتین حساب کرد. اول از همه سایز 85 رو امتحان کردم. همونطور که حدس می‌زدم بند دورش کاملا اندازه بود ولی کاپ‌ها مقدار کمی بزرگ بودن و اگه جمع‌تر میشد نمای قشنگ‌تری می‌داشت. بخاطر مدل دوخت کاپ‌اش، سینه رو کاملا گرد نشون نمیده. البته، مدل تیزو قدیمی هم نیست. نکته مثبت‌اش این بود که سینه رو کامل به سمت بالا میکشه. از اونجایی که پارچه دانتل بکار رفته حالت کشسانی نداره، وقتی سوتین رو پوشیدم متوجه شدم فنرهای زیر کاپ‌هاش از قسمت وسط سوتین مقداری بلند میشن و کامل روی تن نمی‌شینن. این هم می‌تونه خوب باشه هم بد. خوبیش اینه که وقتی میشستم و بلند میشدم فنرها بدنم رو اذیت نمی‌کردن، از سمتی اون قدر هم با بدن فاصله ندارن که از زیر لباس نشون داده بشه. بدیش هم می‌تونه این باشه که برای نشستن کامل فنرها روی بدن بند دور سوتین باید کاملا افقی بمونه و به سمت پایین کشیده نشه. بستگی به خودتون داره که چجوری با بستن سوتین تون راحت باشین.
شورت‌اش برام خیلی دوست داشتنی بود چون حس می‌کردم تن‌خور خوشگلی داشته باشه. با سایز 42 از اندازه شورت‌اش راضی بودم. نکته خیلی مهم در مورد شورت‌اش اینه که اگه می‌خواین تو تنتون زیباتر خودش رو نشون بده بهتره چربی دور شکم نداشته باشین چون فاق شورت کوتاهه و ازونجایی که پارچه حالت کشسانی نداره نمیشه کشید تا بالا که چربی‌های اضافه رو از بغل‌ها بپوشونه.
نتیجه‌گیری من؟
من از خرید سایز 80 این مدل راضی بودم. سوتین‌ش چون کاپ c بود کاملا برای منی که کاپ A هستم مناسب نبود، ولی با این حال از پوشیدنش لذت بردم. از طراحی ست خیلی خوشم اومد. توی تن جلوه قشنگی داره. به نظر من اگه پوست خیلی حساسی ندارین برای استفاده روزانه مناسبه، البته اگه به پوشیدن شورت تانگ یا همون لامبادا عادت داشته باشین. اینم بگم، بهتره که تو فصل سرما ازش استفاده بشه، مثل پاییز و زمستون. احتمال میدم پارچه‌اش توی گرما حس خوبش رو کمتر کنه.
نظر شما راجع به این مدل چیه؟ قبلا خریدینش؟ حتما مارو از تجربه‌ها‌تون باخبر کنین.
در الورا بخرید:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید