محصولات بانوان

لباس زیر متفاوت می‌خوای؟

4.65

شکل ظاهر

4.5/5

کیفیت

4.5/5

دوخت

4.9/5

تن‌خور

4.5/5

سایز

4.8/5

نقاط مثبت

  • طراحی متفاوت و خاص
  • تمیزی دوخت
  • ترکیب رنگ درست و مناسب انواع پوست
  • سایزبندی درست

نقاط ضعف

  • طراحی کاپ‌ها برای سینه‌های کوچک و لاغر مناسب نیست

 

 

یه ست لباس زیر خاص؟!

بعضی وقت‌ها آدم دوست داره بین مدل‌های همیشگی برندهای مختلف، یه لباس زیر بپوشه که خاص باشه، متفاوت باشه، لباسی که وقتی می‌پوشیش بگی ” آخیش! چه تنوع قشنگی! روحیه‌ام عوض شد! “. من می‌خوام امروز بهتون یه طرح سوتین و شورت پیشنهاد بدم که دقیقا همین خاصی و تنوع رو می‌تونه براتون به همراه داشته باشه. آماده‌این؟! پس بریم برای معرفی لباس!

برند برتا سال پیش یه طرحی رو تولید کرد که کمتر جایی میشه الگوش رو دید. این ست که اسمش رو ست شکلاتی می‌ذارم، یه ست بسیار خاصه. تو طراحی سوتین و شورت این ست لباس زیر خیلی دقت شده و برتا سعی کرده این لباس زیر بیانگر شخصیتی شیک، خوش‌پوش و در عین حال قدرتمند باشه.

ظاهر کلی سوتین

پارچه استفاده شده برای کاپ‌ها دانتل بسیار ظریف و نازکی هست که رنگ‌های مسی و نسکافه‌ای رو در کنار هم داره. قسمت بسیار عاقلانه طراحی رنگ تو این سوتین اینه که در کنار این رنگ‌ها، برتا از رنگ شکلاتی تیره برای بندهای دور، بندهای شونه و قسمت بین کاپ‌ها استفاده کرده. این کنتراست (contrast) رنگی باعث شده نمای دانتل کاپ‌ها بیشتر بشه و ظاهر کلی سوتین هم جلوه جذاب‌تری پیدا کنه. برای بهتر متوجه شدن منظورم می‌تونین قسمت‌های شکلاتی رو به رنگ نسکافه‌ای تصور کنین و نتیجه رو خودتون ارزیابی کنین!

تن‌خور کاپ‌ها هم کاملا گرده و به دلیل برش عمودی کاپ‌ها، سینه‌ها رو به سمت بالا می‌کشه. با این حال، بهتره که برای استفاده از این سوتین، سینه‌های پری داشته باشین تا تن‌خور زیباتری رو از این ست لباس زیر ببینین.

لباس زیر

شورت این ست لباس زیر چجوریه؟

و اما می‌رسیم به شورت این ست لباس زیر که در مورد متفاوت و زیبا بودن طراحیش بسیار حرف برای گفتن داره. این شورت رو وقتی به دست می‌گیرین تو نگاه اول ممکنه خیلی عجیب به نظر برسه: شورتی که قسمت جلوش بازه!!!…خوب…یعنی چی؟!!

لباس زیر

خوب بیشترین قشنگی این شورت تو طراحی همین قسمته. این شورت توی تن کاملا خودش رو باز می‌کنه و قسمت جلوش به شکل یه مثلث طرح می‌گیره که از دو طرف بازه. از اونجایی که تن‌خور این شورت هم به شکل 7 هست و از بغل‌ها تا نزدیک کمر به سمت بالا کشیده میشه، قسمت جلوی شورت کاملا خودش رو باز می‌کنه و نمای کشیده‌ای رو برای قسمت‌های جلویی بدن به وجود می‌آره.

لباس زیر

سوتین تنگه یا گشاده؟!

اندازه بند دور سوتین این ست کاملا متناسبه و اصلا تنگ‌تر از حالت عادی و قابل انتظار نیست. به طوری که شما به راحتی می‌تونین این ست رو بپوشین و نگران کوچیک بودن بند دورش نباشین.

لباس زیر

ولی در نظر داشته باشین که سوتین این ست لباس زیر با کاپ C (سی) طراحی شده و این یعنی بند دور شما هر چقدر باشه، کاپ‌ها یک سایز بزرگ‌تر از بند دورتون هستن.

اندازه شورت این ست لباس زیر هم میشه گفت مقداری جمع‌تره و اگه بخوایم با این طرح برتا مقایسه کنیم باید بگیم مدل فعلی شورت کوچک‌تری رو نسبت به اون یکی ست داره.

گفتنیه که این ست لباس زیر در دو رنگ دیگه هم تولید شده: نقره‌ای-آبی و مشکی-زرد، که با توجه به مواردی که بالاتر در مورد رنگ‌ها گفتم به نظرم رنگ مسی-شکلاتی این طرح، جذابیت بیشتری داره. علاوه بر این، هم با پوست‌های روشن و هم با پوست‌های برنزه به راحتی ست میشه.

نتیجه‌گیری من؟

این طرح تولید شده برتا از نظر من امتیاز بسیار خوبی می‌گیره و من بهش نمره 4.65 می‌دم و جزو کارهای قابل قبول و درست تولیدات داخلیمون به شمار میارم. اگه شما هم از این لباس زیر خرید کردین و تجربه‌ای از پوشیدن‌اش دارین حتما همینجا با ما در میون بذارین و دیدگاهتون رو برای همه ما بنویسین!

در الورا استایل بخرید!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید