استایل, بانوان

سوتین شیشه‌ای؛ ترند سال 2021؟

سوتین شیشه‌ای

آیا اسم سوتین شیشه‌ای رو قبلا شنیدین یا راجع بهش اطلاعات دارین؟

سوتین شیشه‌ای که به انگلیسی “Sheer bra” شناخته میشه، نوعی سوتین هست که طی سال‌های اخیر، مخصوصا 2021 بسیار ترند شده و مورد محبوبیت قرار گرفته. سوتین شیشه‌ای چندتا ویژگی جالب و قابل توجه داره که امروز می‌خوایم بررسیشون کنیم:

ساده و مینیمال

اولین و اصلی‌ترین ویژگی که تو نگاه اول نظر آدم رو جلب می‌کنه سادگی بسیار زیاد سوتین شیشه‌ای هست. این سادگی در واقع به دنبال مکتب مینیمالیسم شکل گرفته و به دنبال خلق یک سوتین، تنها و تنها با حداقل لوازم مورد نیازشه. توی یک سوتین شیشه‌ای، هرگز زیاده‌روی در طراحی نمی‌بینیم چون چیزی که اهمیت داره قابلیت‌ها و سادگی این سوتینه که در نهایت به زیبایی همیشگی اون منجر میشه.

 

کلیک کن و بخون! پوست صورت روشن و درخشان می‌خوای؟

طبیعی

سوتین شیشه‌ای تاکید خیلی زیادی روی طبیعت بدن زن داره و معتقده بدن زن، هر طوری هست به همون شکل زیباست و برای زیبا بودن نیازی به تزیین و طرح‌های مکمل نداره. به همین دلیل هست که این سوتین شیشه‌ای در نهایت سادگی بدن رو کاملا نشون میده و خودش در حد فرم دهی بهتر سینه‌ها نقش ایفا می‌کنه.

 

نود (رنگ پوست)

به دنبال طبیعی بودن هر چه تمام‌تر سوتین شیشه‌ی، این لباس بیشتر با رنگ‌های نود تولید میشه. به این شکل تناسب و هماهنگی بین رنگ پوست فرد و همینطور سوتین شیشه‌ای روی تن‌ش برقرار میشه. گاهی هم این سوتین رو انقدر هم‌رنگ پوست خودش انتخاب می‌کنه که سوتین و بدن فرد کاملا یک‌دست میشن و به طبیعی بودن بیشتر ظاهر سوتین کمک می‌کنن.

من معتقدم این سبک سوتین نیاز داره بهتر و بیشتر در کشور ما تولید بشه و مورد استفاده قرار بگیره. استفاده از پارچه‌های مرغوب برای ساخت این لباس، نکته بسیار مهمیه و نباید از هر نوع توری که در بازار موجود بود و سود بیشتری برای تولید کننده داشت برای ساخت سوتین شیشه‌ای استفاده بشه.

به امید روزی که بتونیم بهترین سوتین‌های شیشه‌ای رو از تولیدات داخلی خودمون تهیه کنیم.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.