پرداخت

پرداخت آنلاین با کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب با اتصال به درگاه معتبر زرین پال.

کدی است که توسط الورا در مناسبت‌های خاص به مشتریان خاص و خوش‌شانس فروشگاه داده می‌شود.

خیر؛ در حال حاضر به دلیل شرایط کرونایی به منظور حفظ سلامتی و رعایت بهداشت پرداخت تنها از طریق وب‌سایت امکان پذیر است.

برای دریافت کدهای تخفیف باید در فروشگاه الورا حساب کاربری داشته باشید. اما به طور کلی در شرایط مختلف، کدهایی به صورت تصادفی به کلیه مشتریان الورا داده می‌شود که آن‌ها می‌توانند در مدت زمانی محدود از آن استفاده کنند. 

به دلیل رعایت بهداشت و امنیت خاطر همراهان‌مان از پذیرفتن لباس زیر مرجوعی معذوریم.

ارسال

خیر جمعه‌ها ارسال نداریم. ارسال خرید شما به نخستین روز کاری بعد از جمعه (عمدتاْ شنبه) موکول می‌شود.

در شرایط معمول، بین 48 تا 72 ساعت زمان می‌برد ولی در شرایط فعلی کرونایی تا یک هفته نیز ممکن است فرآیند تحویل اداره پست زمان‌بر باشد.

بله! امکان خرید در تمام روزهای تعطیل وجود دارد. توجه داشته باشید که ارسال محصول خریداری‌شده به نخستین روز کاری بعد موکول می‌شود.

 الورا به هر نقطه‌ای از خاک ایران که شرکت‌ طرف قرارداد (پست جمهوری اسلامی ایران) امکان ارائه خدمات داشته باشند، ارسال دارد. بنابراین، از طرف الورا هیچ محدودیتی وجود ندارد.

مستقیم بعد تکمیل سفارش هم به موبایل و هم به ایمیل خریدار شماره رهگیری ارسال می‌شود. پس بهتر است هر چه سریع‌تر به خانواده نوپای الورا بپیوندید تا هر چه سریع‌تر، بهتر، امن‌تر و با خیال راحت‌تر خرید کنید. 

حساب کاربری

با مراجعه به صفحه مربوط به ایجاد حساب کاربری و کلید روی دکمه ایجاد پروفایل.

با رفتن به صفحه پروفایل کاربری خود در وب‌سایت فروشگاه الورا و کلیک روی گزینه ویرایش اطلاعات کاربری، به راحتی می‌توانید اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کنید.

حساب کاربری در الورا همانند کیف پول شما عمل می‌کند و امتیازهای دریافتی هر خریدتان، در کیف پول شما که همان حساب کاربری شماست ذخیره می‌شود. به این شکل می‌توانید برای خریدهای بعدی از آن امتیازها استفاده کنید. 

عمومی

هر زمان که درباره سایز کالا شک داشتید مشاورین ما در کنار شما هستند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای آگاهی از روش‌های برقراری ارتباط با مشاورین الورا به “تماس با الورا” مراجعه کنید.

اگر در انتخاب کالا و سایز خریداری شده شک کرده و نیاز به تصحیح سفارش داری، از طریق روش‌های ارتباطی گفته شده در قسمت “تماس با الورا” با همکاران ما در تماس باشید تا مشکل را برای شما برطرف کنند.

زمان ارسال سفارشات هر روز، فردای آن روز خواهد بود.

در صورت نبودن شما در محل برای تحویل مرسوله، بسته شما به باجه معطله در اداره پست انتقال داده می‌شود. شما با مراجعه به اداره پست می‌توانید با ارائه مدرک شناسی عکس‌دار بسته خود را تحویل بگیرید.

خیر، پس از تکمیل فرآیند خرید و ثبت سفارش، امکان لغو آن وجود ندارد.